| Delitra666 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Vreau sa-mi cumpăr și eu un telefon mai bun pentru că al meu e spart și vechi. Mă gândeam să-mi cumpăr un IPhone s 6 plus, dar am auzit că nu e prea bun, o prietenă de a mea are Samsung j6 2018 și e destul de bun. Ce telefon sa-mi cumpăr? IPhone sau Samsung? Sau știți voi un telefon mai bun care să nu depășească 18 milioane? Menționez că vreau să fac poze cât mai clare și vreau spațiu.

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In 400 euro ai:
Pixel 3A 4ram 64gb
Xiaomi mi 9 6ram 128gb
Samsung S9 64gb

| Clorox a răspuns:

Am avut iPhone 6s vara trecuta, telefon vechi si demodat cum s-ar zice, si-a facut treaba de minune. Poze clare, OS fluid si simplu, putere de procesare si multe alte caracteristici bune.
Inca e un telefon bun, de la 6s in sus recomand.
Decat gama J de la Samsung, as opta pentru iPhone.

| Bogdan70001 a răspuns:

NIciun telefon de la Samsung/Apple nu iti va oferii ce vrei tu in 18 milioane

DAca vrei neaparat poze clare si spatiu eu zic sa-ti iei Google Pixel 3A. Telefoanele Google mereu au avut cele mai bune camere si spaiu eu zic ca are suficient.Este si foarte performant...

| CdeMetal a răspuns:

Iphone 6s e un model cam depasit, mai bine cumperi un Pocophone F1, daca esti genul care tine neaparat sa isi cumpere Samsung iti poti lua un Samsung Galaxy A50

| Xaya a răspuns:

O prietena are Iphone 6 si a castigat un concurs de fotografie cu el XD Totusi este cam depasit. Eu am j5 2017 de doi ani si inca merge bine, dar ti-as recomanda un A40 sau A50 pentru ce vrei tu.

| Bobbye a răspuns:

Huawei, Samsung, astea. acum depinde de tine sa-ti alegi modelul care iti place. eu nu-ti pot impune un model anume daca tie nu-ti place. Samsung A50 merita, sau Huawei p20, p30

| FlorinLD a răspuns:

IPhone S6 Plus si J6 2018 sunt depasite tehnologic. Nu recomand aceste telefoane.
eu iti recomand urmatoarele telefoane
- Xiaomi Pocophone F1 64GB https://cel.ro/c/MFBKWzdzXls
- Samsung Galaxy A50 https://cel.ro/c/MFBKWzF9cHM
- Huawei P30 Lite 128GB https://cel.ro/c/MFBKWzFTRyQ