| lovefriends2046 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un raspuns! Eu am primit o tableta Android de la cineva pe care mi-am facut un cont pe Google Play(Play Store/Magazin Play) ca sa pot descarca jocuri dar acum nu mai stiu cum sa ma deloghez pentru ca trebuie sa ii dau tableta inapoi si nu vreau sa imi las contul pe ea" Ii rog pe cei care va pricepeti sa imi raspundeti si sa imi spuneti ce pot sa fac! Dau FUNDA! :-)

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

La setari ai accounts si acolo iti apar toate conturile (Google Play, Facebook, etc.) care s-au folosit pe tableta respectiva! Si de acolo stergi si datele de logare!