| JakeXDD a întrebat:

Hey TPU.
Am o alta problema cu telefonul meu. straight face (Samsung Galaxy Grand Prime)
Mereu cand am WiFi-ul pornit si vreau sa intru pe Wapp imi iese si imi da eroare si apare " androidsistem.core.media s-a oprit" Ce inseamna, trebuie sa il schimb? Tin sa mentionez ca am memoria plina.
Funda.

6 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Dai o resetare generala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Memoria ram plina, nu-si poate incarca suficient de mult toate cele neavand resurse suficiente.
2. Incearca sa mai stergi din aplicatii, iar apoi sa reincerci, eventual daca ti se cere update la whatsapp, dai.
3. Restart din fabrica, dar vei pierde conversatiile.

| JakeXDD explică (pentru anonim_4396):

Am doar 13 aplicatii instalate. straight face Nu am ce sterge, le folosesc pe toate straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru JakeXDD):

A sterge aplicatiile, era pentru test, vedeai daca fara cateva, adica, mai scade din incarcatura memoriei ram, va functiona whatsapp... S-au daca ai ccleaner instalat, fa-i o curatare la tot telefonul, daca ai smart manager dai clean. Alte optiuni sincer, decat cea a lui sasha321, nu vad.

| Rpgdei a răspuns:

1.în primul și în primul rand încearcă sa mai ștergi din memorie (nu garantez ca va merge)
2.intra în aplicații descărcate caută WhatsApp și șterge informațile și apoi Îți configurezi din nou WhatsApp ul (garantez ca merge)
Funda?

| AdrianDanezu69 a răspuns:

Mai fa curatenie in telefon si reinstaleaza-ti Wapp-ul