| Sh_Atat_Andy_1992 a întrebat:

Hey tpu....am o curiozitate Samsung sau Apple care e mai bun...dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| qwertyasdf1234 a răspuns:

Samsung: pro: android, ieftin, performante bune, aplicatiile piratate se obtin f usor si rapid.
Plastic ieftin, semnal mediocru, touchwiz, bateria nu e excelenta.
Apple: pro: usor de folosit, aplicatii mai multe si mai bune, atrage atentia
contra: semnal mediocru, jocurile se pirateaza f greu (necesita jailbreak), aceleasi aplicatii pentru iphone sunt uneori free pe android, bateria nu e prea buna.
Personal nu prefer nici una dintre aceste marci, insa prefer androidul in favoarea ios-ului (insa le-am utilizat pe amandoua), Deci pot spune ca am facut o comparatie relativ impartiala.

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Apple e bun pentru cei cu bani Samsung e bun si pentru cei care nu stau asa bine cu banii dar isi doresc un telefon bunicel

| Rain_Simi_1972 a răspuns:

Samsung cu siguranta

| supermamici a răspuns:

Intre ultimele modele: S4 si Iphone5 mergi pe mana lui Samsung: http://timez.ro/......e-preturi/

| doomallez a răspuns:

Clar Apple