| Angeloangeli a întrebat:

am o dilemă. Iphone X sau Samsung galaxy s9+, care este mai bun, as vrea sa imi cumpăr un telefon, dar nu stiu care...

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Intre cele două poți cumpăra oricare.
Samsung e ceva mai ieftin insa in prestații e superior lui x. Inclusiv in camera foto.
Eu aș merge pe s9 plus. Că vrei Apple...alege ceea ce vrei.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iphone X

| PainTech a răspuns:

Personal, galaxy S9+.
Imi place sa mai "mesteresc" toate dispozitivele, lucru care nu prea e posibil cu un Iphone. Mi se pare ca Apple isi bate joc de cumparatori.

| Legion7X a răspuns:

Pe Cel mai scump

| alexboss2020 a răspuns:

S9+,mai ales ca este posibil sa vina noul update la el(Samsung GoodLock), un update foarte folositor
Dupa parerea mea IPhone X nu isi justifica pretul
Dar eu iti sugerez sa alegi ceea ce vrei, suntem in 2018 si pot spune ca nu mai exista telefoane proste si chinezarii ca acum cativa ani

| AdrienWH a răspuns:

Iti recomand iPhone X. Daca bugetul iti perminte il poti lua fara sa stai pe gand! Cei de la Apple vor fii mereu cu un pas inaintea telefoanelor cu Android datorita sistemului! iPh x va avea suport de software cel putin 4 ani de acum in colo.S9+ si S9 vor avea doar 2 ani de suport din partea Samsung ceea ce este cam trist dar na big grin