| bybyu a întrebat:

am o intrebare daca cineva ma suna pe mine dupa un numar fix, iar eu am numarul de cosmote imi i-a si mie din credit? am nevoie re raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Sooorin a răspuns:

Nu iti ia din credit daca te suna cineva de pe fix pe mobil, ii ia din credit celui care suna, de exemplu daca tu suni pe fix, iti va lua din credit, daca cineva te suna pe tine de pe fix probabil ca ii va veni lui mai mult de plata pe factura ( depinzand cate apeluri de pe fix pe mobil a dat )

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Cel care apeleaza plateste.Indiferent de retea.Doar in roaming este taxat si cel care este apelat.

| DaimlerAG a răspuns:

Nu.Nu iti ia din credit.

| RobDogg a răspuns:

Nu are de ce sa iti ia.

| Rafalin a răspuns:

Nuuu nu iti ia tie, ii ia mai mult celui de pe fix pentru ca suna pe mobil

| AnnaAnutssa13 a răspuns:

Nuwinking