| WolfyDydi a întrebat:

Am o intrebare, doresc sa cumpar un iphone, am gasit unul folosit dar ca detalii scrie asa:

"Vand iPhone 3GS, 16 gb, negru, neverlocked, telefonul se gaaseste intr-o stare perfecta de functionare, toate butoanele functionale. Ruleaza in prezent IOS 6. 1. 2 excelent fara sa sacadeze absolut de loc, aplicatii instalate si gps activ si instalat. Aspect ingrizit, prezinta urme usoare de uzura si nu are crapatura clasica pe spate! Telefonul are deja jeailbreack si functioneaza ireprosabil. Ofer pe langa telefon cablu de date, incarcator + 1 husa silicon + husa plastic! "

Nu ma prea pricep la telefoane, poate ma ajutati voi, ce credeti, e bun?

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

E bun! Iar pretul este avantajos.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun!

| kasapelkspkasapel a răspuns:

Salut. telefonul este bun din ce zice in descriere, daca imi poti zice pretul am sa iti pot spune exact daca se merita sau nu tongue

| WolfyDydi explică (pentru kasapelkspkasapel):

589 l.ei^^

| WolfyDydi explică (pentru kasapelkspkasapel):

589 l.ei

| WolfyDydi explică (pentru Andrei1099):

O ultima intrebare tongue e bun pentru jocuri, ca dc da e cadoul perfect pentru sora mea ^_^

| anonim_4396 a răspuns (pentru WolfyDydi):

E foarte bun pretul! Dar incearca sa vorbesti cu dansu' poate mai scade din pret happy

| WolfyDydi explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca merg bine jocurile pe el?

| anonim_4396 a răspuns (pentru WolfyDydi):

Desigur ca va merge bine jocurile pe el.

| Andrei1099 a răspuns (pentru WolfyDydi):

Super, iar jocurile au o calitate destul de mare!

| Andrei1099 a răspuns (pentru WolfyDydi):

E bun! Iar pretul este avantajos.

| kasapelkspkasapel a răspuns:

Andrei1099 nu raspunde aiurea. pretul nu e bun. e SCUMP, eu vand telefoane si iti pot da un 3gs de 16gb la preturi intre 400 - 450 lei MAXIM. add: casapel@yahoo.com si iti dau numarul meu de telefon

| Andrei1099 a răspuns (pentru kasapelkspkasapel):

Prietene aici nu vorbim de un Nokia, aici vorbim de un Apple Iphone, care dupa cum scrie in descriere e aproape ca nou.

| kasapelkspkasapel a răspuns (pentru Andrei1099):

Prietene, eu vand 3gs de 16gb ( Apple - iphonewinking ) la 400 - 450 lei. nu stii sa citesti?