| Lov3spiritK a întrebat:

Am o problema cu camera telefonului. Am un Orange Hiro, de cateva luni, si acum cateva ore am vazut ca [,] camera nu mai focalizeaza. Chiar si daca vreau sa fac o poza de la 10-15 cm nu se vede bine... Ce as putea sau ce ar trebui sa fac? Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Incearca sa stai mult pana se clarifica imaginea daca nu marge deloc daca e in garantie poate sa-ti faca de la firma ceva

2 răspunsuri:
| Bucur_Emil_1997 a răspuns:

Dai un restart sau oprestel si repornestel! Cel mai probabil e de la soft

| Lov3spiritK explică (pentru Bucur_Emil_1997):

Am incercat si asta. Tot la fel era... ):