| BigLike a întrebat:

am si eu o intrebare am un telefon Nokia c3 si acum 2 zile nu stiu ce s-a intamplat dar nu mai merge tasta cu care intru in menui ceea ce este ciudat este ca butonul acela doar in meniu nu intra ca de exemplu cand dau sa salveze un contact mil salveaza oare ce are? trebuie sa-l duc la service? daca da cat costa? sau daca il pot repara eu sa imi spuneti ce trebuie sa fac FUNDA multumesc anticipat

1 răspuns:
| VirusS97 a răspuns:

Ai vărsat lichide pe el? L-ai trăntit de pămănt? Poate fi de la soft poate fi hardware problema. Sfat: du-te cu el la un service şi spune-le să caute problema. Dacă va fi de la sistemul hardware îl vor repara, dar dacă este soft mie mi se pare că dai prea mulţi bani pentru un resoft la un gsm. Baftă!