| AEJ35 a întrebat:

Am si eu o întrebare:
De craciun, as vrea sa-mi cumpar un telefon nou, dar nu ma pot decide între iPhone(5 sau 4S) sau Samsung Galaxy Note! Voi ce spuneti, pe care sa-l aleg?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy Note 2 (N7100), deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2233,1965,1878,2164

| pwp a răspuns:

Samsung Galaxy Note intre cele 2.
Dar eu iti recomand Samsung Galaxy s3...note e mult prea caramida big grin

| Kryss13 a răspuns:

Samsung

| TwiXXXie a răspuns:

Sunt posesor de iphone 4 dar eu unul iti recomand galaxy note...

| tigrutacrinuta a răspuns:

Mai bine ia-ti Samsung pentru ca iphone-ul se strica la o atingere(am avut eu)
eu am Samsung de 2 ani si parca e ca nou