| sebitzu007 a întrebat:

am si eu o intrebare pot sa pun android (oricare) pe Samsung wave 525
rog seriozitate
dau funda!

Răspuns Câştigător
| KoSmYn21 a răspuns:

Nu, nu poti sa pui android pe telefon deoarece acest telefon a fost facut cu java si nu poti sa bagi nici jocuri pentru android nici aplicati pentru android. si eu am avut acelasi telefon si am incercat la fel ca tine si nu a mers. am mers la oringi deoarece de acolo i-l avem si mi-a spus ca nu merge. daca vrei android ia-ti un smartfone. multa baftawinking