| Papushika99 a întrebat:

am si eu o intrebare
vreau sa imi cumpar un telefon si am de ales intre iphone 5 sau Samsung galaxy note 2, ce are iphone 5 si ce are Samsung galaxy note 2? care ar fi mai bine sa il cumpar, va rog mult dau funda, multumesc

Răspuns Câştigător
| bushyalex a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4910&idPhone2=4854
uite aici ce are fiecare.
eu unul as alege note 2..fiind si mai mare si ceva mai bun tehnic...si nu imi place iphone.

2 răspunsuri:
| GFStep a răspuns:

Note 2 clar, nu inteleg ce va plac iphone-urile, sunt niste telefoane esuate. pai note 2 are 2gb ram, 1, 6ghz quad-core, 8mpx, ecran de 5 inch.

| Aleeee15 a răspuns:

Note 2. iphone 5 am eu şi nu e chiar aşa de strălucit. merge tot mai greu (şi e original)