| BigLike a întrebat:

am si eu o problema am un telefon Nokia asa 302 iar cand vreau sa intru de acasa pe internet (prin WLAN) se conecteaza iar google, facebook, yahoo merg foarte bine apoi daca vreau sa ma uit la un videoclip pe youtube se incarca pana la 59% iar dupa mademul se inchise brusc (se restarteaza) iar videoclipul de pe youtube nu merge am si setarile streaming si tot ce are si mai important cum as putea sa rezolv pentru a vedea videoclipuri?

1 răspuns:
| silvia94 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. Poti sa te uiti la videoclipuri f mici.Doar atat.In rest nu.Am intrebat eu la Vodafone, de unde am cumparat telefonul.winking