| c05m1n3l a întrebat:

Hey tpu...am si eu o problema crying Astazi am cumparat un Nokia Lumia 530 *problema este ca am incercat sa pun pe el unele jocuri
dar nu le pot gasi in telefon (muzica, pozele au mers ) dar jocurile crying... Funda

Răspuns Câştigător
| GoGu7 a răspuns:

Pentru ca Nokia foloseste pentru telefoane Windows Phone iar unele jocuri nu sunt facute si in varianta pentru Windows Phone daca ma intelegi!

1 răspuns:
| Voinea_Virgil_2000 a răspuns:

Telefonul este foarte bun dar fiind un Windows Phone nu toate jocurile merg dar cu pozele nu stiu ce sa zic