| Andreealol1234 a întrebat:

am telefon dual sim si am bagat doua cartele. Una telekom si una Vodafone. Am internet pe cea telekom dar cand e bagata si aia Vodafone netul de pe aia telekom nu mai merge, de ce si daca stiti cum as putea sa repar chestia asta....multumesc, funda!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate este defect slotul unde ai introdus cartela Vodafone, mergi la un centru de reparat telefoane la un servis, ei vor depista cauza, poate intră în scurt sloturile cand bagi cartela Vodafone.