| Vampiregirlsgirls a întrebat:

Hey TPU!
Am telefon Samsung Wave y ( fara internet), am cablu de date
1. As vrea sa-mi descarc de pe internet jocuri, de pe ce site pot descarca pe calculator iar apoi cu ajutorul cablului de date sa le bag pe telefon
2. Am adaugat pe telefon o creatie in Excel (Microsoft office 2007) a mers sa o deschid, dar nu mai pot sa editez.Cum fac sa pot edita, mai exact sa am office pe telefon?

Dau funda la raspunsul care ma ajuta si vot la primul raspuns

Răspuns Câştigător
| Em1neM a răspuns:

Pai ieu scriu pe google free downlao9d jocuri(si modelul de telefon)si imi da mai multe le descarci si le bagi in telefon. sper ca te-a ajutat.big grin

| Vampiregirlsgirls explică (pentru Em1neM):

Am incercat si eu.dar nu am mers pe toate site-urile, ma poti ajuta dandu-mi exact site-ul (link-ul)?

| Em1neM a răspuns (pentru Vampiregirlsgirls):

Paii eu intru pa astea waptrick.com wapday.com wapking.com.da mie imi da special jocuri pentru tel de pe google sau intra pe wap.mob.org ie cel mai bun')
majoritatea is prea bune pentru telu meu intra pa asta c le poti si scoate