| Tequila1428 a întrebat:

am un abonament la Orange de 15 ani si reau sa imi cumpar un telefon nou ca poat (din 2 in 2 ani) pot sa-mi cumpar orice telefon? Adica Samsung galaxy s 2 lus?

2 răspunsuri:
| Tequila1428 explică:

Plus :* la prelungire de abonament

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, poti, daca au trecut 18 luni de la ultima achizitie prin programul Orange Thank You sau daca abonamentul tau se afla in afara perioadei minime contractuale.
Poti simula o achizitie a acestui terminal in magazinul online, adica aici https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-s-ii-plus.
Iti recomandam sa te inregistrezi in contul magazinului online sau sa te autentifici, daca ai deja un cont.
O zi buna,
Orange Helpers