| RaduMazareMamaia a întrebat:

am un abonament Orange de 12 euro, am minute nationale, internationale, fix, internet (400 mb) si azi, din curiozitate am dat apel la *115# si m-am trezit cu cost suplimentar 3.08 euro, dar inca mai aveam mult internet si minute... de ce?

1 răspuns:
| Enache_Adnana_1999 a răspuns:

Am si eu acelasi abonament ca tine si am patit acelasi lucru ca tine, asa mi am dat seama ca cu abonamente ies in dejavantaj.P.S nici eu nu am aflat pana acum de ce