| Stefan_Ivan_1995 a întrebat:

Am un Nokia 5228 si am internet de la Cosmote pe el ( prin Webnwalk) si vreau sa-l folosesc ca si modem pentru un laptop. Merge foarte OK pe Skype, dar cand vreau sa caut ceva pe net apare o problema. Imi deschide Google pot sa caut ceva dar cand vreau sa deschid un site imi apare pagina alba ( nu-l deschide). Folosesc Mozilla. ( pa Explorer si Chrome nici Google nu incarca).
Ce setari trebuie sa fac sa imi deschida paginile?

Răspuns Câştigător
| M29 a răspuns:

Salut. Din cate stiu eu nu mai poti sa folosesti webnwalk pe calculator prin browser ci doar Skype si messenger functioneaza.

| Stefan_Ivan_1995 explică (pentru M29):

Ok, multumesc multwinking

| M29 a răspuns (pentru Stefan_Ivan_1995):

Cu placere!