| Myhay619 a întrebat:

am un Samsung Gt-S5230(Star1) si nu stiu cum sa folosesc cablul usb ca sa transfer de pe pc in telefon, am si un cd cu ce trebuie instalat dar nu stiu deloc cum...cn ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| alexbrro a răspuns:

Nu iti trebuie acel CD. Trebuie ca inainte de conectarea la pc sa intri la setarile telefonului - conectivitate/connectivity - stocare in masa / mass storage.

| Myhay619 explică (pentru alexbrro):

Imi apare pe ecran ceva si scrie Inserati o cartela de memorie(nu am card)

| Myhay619 explică (pentru Myhay619):

Dar daca pornesc meniul si bag cablul nu mai apare nimic dar nu stiu cum sa transfer, nu apare nimic pe pcsad