| Panteraa a întrebat:

Am un Samsung s3 si desi nu am descarcat nimic imi spune ca mi s-a descarcat firmware-ul si imi cere sa il instalez. Nici nu ma lasa sa scot chestia asta din bara de notificari. Scrie acolo ca pot sa pierd date si nu vreau sa mi se stearga nimic. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poți face un back-up pentru date și aplicații înainte să faci update-ul de firmware. Și e foarte indicat să faci acel update.
PS nu trebuie să faci tu ceva ca să se descarce o actualizare de soft!

| Panteraa explică (pentru mihai69):

Am facut si nu s-a sters nimic. Eram putin panicata. Nu stiam de chestia asta laughing

1 răspuns: