| Deltah a întrebat:

Am un telefon Nokia 7120 Supernova si am o problema cu camera. Cand vreau sa fac o poza imi apare "Aparat foto in asteptare" si nu se intampla nimic. E vreo problema cu camera sau o setare de la telefon? Funda pentru raspunsul care ma ajuta cel mai mult!

1 răspuns:
| Norby9 a răspuns:

Salut, problema poate fi de la soft, dai un reset! daca nu merge inseamna ca este defecta camera, costa uneva pe la 30 -40 lei in service! Funda te rog!