| Tuca_Vasile_1995 a întrebat:

am un telefon Nokia lumia 610 si nu puteam descarca nimic cu el.dar acum am adaugat cont live si functioneaza mi-am descarcat o aplicatie dar nu are multa muzica romaneasca.ma intrebam daca puteţi sa imi ziceti voi un site (in afara de softonic si marketplace) de unde as putea descarca o alta aplicatie mai buna.pls.funda la raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| adriannemanuel28 a răspuns:

Daca esti pe Orange poti sa iti iei Deezer si nu ai probleme.

1 răspuns: