| Narcys21 a întrebat:

happy

Am un telefon Vodafone Smart IV Mini (Vodafone Vodafone Vodafone 785 sau Alcatel OneTouch) si am o problema cu aplicatiile

Eu nu am whierless, iar unele aplicatii mi le descarc de pe calculator si le instalez, iar mai apoi cand ma conectez la whierless doar le conectez.

Sau, cand le descarc de pe Magazin Play, imi apare,,instalat" si nu mi se mai descarca si nu mi se instaleaza, iar daca le-am descarcat deja de pe calculator la fel imi apare.

P.S. am sters o aplicatie, iar pe Magazin Play imi arata tot,,instalat"

Cum pot sa fac sa mi se downloadeze si sa mi se instaleze? iar daca nu le am in telefon, sa nu imi mai arate,, instalat"

FUNDA!

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Nu imi imaginez care e problema. Te intereseaza ce apare in play sau aplicatiile propriu-zis? Aplicatiile trebuie sa iti mearga, in play pot sa nici nu iti apara daca nu sunt descarcate din play. Vezi ca iti poti face hotspot cu laptopu si sa le descarci direct din play!