| COOLboY a întrebat:

As vrea sa iau un telefon pentru tata. El vrea ca telefonul sa nu se blocheze, camera de 5MPx + LED Flash + Front-facing camera. Eu am cautat pe net si am gasit doua modele: LG Optimus L7 si Samsung Galaxy Fame, si nu ma pot decide care sa il iau. Fame are rezultate in benchamrkuri bune, JellyBean, in timp ce L7 are ecran mai bun (PPI mai mare si IPS LCD), dar are ICS. Care sa il aleg? Mai exista un telefon bun in afara de acestea care sa nu depaseasca pretul de 700 de lei.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L7 după un timp incepe să se blocheze, cele mai bune la pretul pe care il vrei tu, sunt galaxy ace 2, xperia u, Gigabyte GSmart Rio R1, şi ca wp 7 ar fi lumia 710, care deşi e single core e foarte bun, se misca repede si face poze misto

| Annapro a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini, ti-l recomand, este foarte bun!

| COOLboY explică (pentru Annapro):

Tii se pare ca S3 Mini costa 700 Lei? Costa aproape dublu.

| Annapro a răspuns (pentru COOLboY):

Depinde pe ce site cauti...

| QwertyNRG a răspuns (pentru Annapro):

Da un exemplu de site unde gasesti S3 Mini cu 700 ron straight face

| VintagePink a răspuns:

Eu recomand Samsung Fame. Telefoanele Samsung sunt mai ușor de folosit, mai user-friendly și de cele mai multe ori mai performante. Iar faptul că LG-ul nu are android este un mare dezavantaj. Sper că te-am ajutat!

| QwertyNRG a răspuns (pentru VintagePink):

Lg-ul a spus ca are android ICS nu ca nu are android!

| COOLboY explică (pentru QwertyNRG):

Tu ce ai alege in locul meu? L7 sau Fame?

| QwertyNRG a răspuns (pentru COOLboY):

Eu unul, as alege Fame;-)

| Lollye a răspuns:

Samsung galaxy fame e mai dragut si mai mic ( poate incapea in buzunar) laughing si Lg OptimusL7 cred ca i s-ar potrivi tatalui tau