| Biancastefi2003 a întrebat:

As vrea sa îmi cumpăr un telefon dar nu știu ce sa aleg.Care credeți ca e mai bun: Samsung Galaxy S3 neo SAU Allview V1 Viper S 4G?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo - vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=7601&idPhone1=6289

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar S3 Neo e mai bun.

| Atotstiutorul a răspuns:

Samsung

| titicristina21 a răspuns:

Allview si eu am fix asa e ff bun iar l-am scapat in apa i-am sters bateria si unde a fost ud si a mers in continuare e mai bine allwiew.