| Ionicka a întrebat:

Hey Tpu.As vrea sa imi iau un telefon pana in 650 lei cu o camera buna si o memorie acceptabila.Stiu ca la pretul asta nu prea sunt,dar as vrea niste pareri.
Ma gandeam la Samsung trent 2, Samsung galaxy ace style, Samsung galaxy s sau Samsung galaaxy core.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Core, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un Lg G2 Mini ca nou, cu toate accesoriile primite din magazin. A fost utilizat o luna, momentan sta in cutie. Daca te intereseaza iti las linkul.

| NickPop a răspuns:

Daca as fii in loculbtau as alege Samsung galaxy core. happy

| Burjon a răspuns:

Ia-ti de la *baieti*, gasesti lejer un Samsung galaxy s3, iar daca te pricepi putin la telefoane este imposibil sa-ti iei teapa!