| semnulintrebarii a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon si nu stiu ce.
As avea de ales intre iphone 6 16 gb, iphone 5s 32 gb sau chiar 64, Samsung galaxy S5, Samsung galaxy Note 3, Lg g3.
ajutati-ma cu un sfat va rog!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parerea mea: Androidul este mai fiabil si mai versatil. Aplicatiile sunt mai multe. iPhone-ul este mare consumator de bani. Isi face update-uri singur si la un moment dat se incarca si merge greu.

4 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Eu zic sa iti iei iphone 6 e cel mai bun dintre toate care le-ai specificat dar daca vrei ceva cu adevarat bun ia-ti note 5!

| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Cumnatul meu are un LG g3 si este foarte multumit de el din toate pct de vedere:
Daca ai un buget mai mare poti linistit sa mergi pe varianta Samsung!

| IseeVoices a răspuns:

Nu recomand iphone 6 din cauza materialului prost folosit (se va indoii in timp)
Iphone 5s e ok daca vrei un telefon cu un ecran mic dar sa nu ai pretentii prea mari de la el pentru ca ia cam trecut vremea
S5 - eu am s5 si e destul de ok recomand doar daca vorbesti mult sau faci multe poze/videori deoarece poti sa-i pui card de memorie. Eu ti-as recomanda s6 edge e mult mai bun si arata mult mai bine
Note 3 nu recomand decat daca iti place sa desenezi
Lg G3 nu stiu ce sa zic despre el nu l-am avut in mana dar banuiesc ca e bun din specificatii.
Deci au ramas G3, S5, i5s doua pe android si unu pe ios concentraza-te pe sistemul de operare si apoi alege.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bine că n-ai mai pus vreo 10 modele =))

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!