| LeGoLaS25 a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa schimb display-ul la un Samsung galaxy J5(2015)?

5 răspunsuri:
| P4rAd0x a răspuns:

Salut.
Depinde de service-ul respectiv, dar ar fi cel mai ok sa mergi si sa intrebi, nu ai nimic de pierdut.

| CautFilmHorror a răspuns:

Stiu eu un baiat care mi-a loat 70 de roni da nu stiu daca a schimbat aceeasi chestie. Uite tel: 0770 485 959

| VALYsofian a răspuns:

Te va costa in jur de 100-150 lei. Depinde de firma de reparatii.

| LeGoLaS25 explică (pentru VALYsofian):

Pai am sa merg la Orange.

| VALYsofian a răspuns (pentru LeGoLaS25):

Eu mi-am schimbat ecranul meu la Vodafone si am dat 100 lei. Eu am Samsung Core Prime. Nu cred ca Orange este mai scump decat Vodafone. Oricum pretul este 100-150lei cu tot cu folie protectoare, in aceeasi bani.