| Sexonfire a întrebat:

cand apas pe touchscreenul telefonului (Nokia asha 300) fosnaie, parca ar avea folie dar nu are, scoate un sunet ciudat, scartaie. ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

Aşa mi se întâmplă şi mie dar cred că l-am scăpat de prea multe ori pe jos...Singura explicaţie logică!

| Sexonfire explică (pentru Zatharra):

Il am doar de cateva zile, si l-am scapat doar o data... sper sa nu se strice prea repedehappy

3 răspunsuri:
| KeonAnk a răspuns:

Touch-ul e uzat. Stai calm, toate patesc asa (depinde si daca display-ul este sensitiv sau capacitiv)... Ori iti inlocuiesti touch-ul ori iti cumperi alt telefon. Parerea mea e sa-l folosesti in continuare pana cedeaza de tot si dupa sa il schimbi! big grin

| Sexonfire explică (pentru KeonAnk):

Cum poate fi uzat daca e nou?