| Ionicka a întrebat:

Hey TPU
Cat costa un nano sim la Orange?
dar un micro sim?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca ai deja un SIM si vrei sa-l inlocuiesti cu un Micro-SIM sau cu un Nano-SIM, acest lucru se poate face gratuit prima oara intr-un shop Orange.
O zi buna,
Orange Helper

7 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca ai abonament poti sa mergi la operat sa iti dea o cartela noua Micro/NanoSim, si sa ti-o opreasca pe cealalta.

| viotedy a răspuns:

Daca ai simul si te duci la ei sa ti-l taie te taxeaza cu 40 lei-exact atat costa un foarfec special cu care poti taia tu.

| LTAA a răspuns (pentru viotedy):

Ce-i aia "un foarfec"? Eu am auzit de "o foarfeca". shame on you

| viotedy a răspuns (pentru LTAA):

Ce-i ala operat? Eu am auzit de operator.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Vreo 20 de lei

| Ionicka explică:

In jur de 15-16 lei, zic

| Adrian_George_1992 a răspuns:

7 euro!