| danyelo2000 a întrebat:

HEY TPU! Cat costa un telefon cu touch screen la mana a 2a!(sunt din Suceava)cam pana in 200 lei este?

5 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Eu mi-am luat Samsung galaxy S5570 la liber nou-nout cu 500 lei. Deci da, cam la mana a 2-a gasesti la 200-250 lei, depinde de telefon.

| kiddoeraxus a răspuns:

Poti gasi telefoane cu touchscreen chiar si la 100 lei dar faza este ca nu stie s-a faca mare lucru, adica ii un telefon normal numai ca in loc de butoane are touch.

| danyelo2000 explică (pentru Wehes):

Dar de unde imi pot lua unul la 200 lei?

| Dorelpeleme a răspuns:

Poti sa gasesti de la 10 lei la 3000 lei. Depinde de firma, caracteristici, stare, accesorii. Poti sa gasesti de la magazine online pana la colturile blocurilor.

| diidiidaiana a răspuns:

Pai acum depinde si ce telefon vrei sati ei...eu am untelefon Sony Ericsson xperia si am dat 250 lei nou happy