| bodo89 a întrebat:

Hey TPU!
Ce ati alege intre Sony Xperia Tipo si Sony Xperia Miro?
Motivati alegerea...
As vrea sa le comparati la performante si la jocuri!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Sony Xperia miro, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4831&idPhone2=4718

Toate cele bune.

| Tavy201 a răspuns:

Eu as alege Xperia Miro.

| musta a răspuns:

Salut
Sony xperia miro e mai bun decat tipo deoarece are ecran mare camera de 5 mp si secundara VGA

| bodo89 explică (pentru musta):

Dar merg jocuri gen Temple Run 2 sau Pou sau Vector?

| musta a răspuns (pentru bodo89):

Da

| raul11 a răspuns:

Eu am xperia miro si e bun merg jocurile temple run oz subway surf si chiar dead trigger si real racing 2 fotografiile le face bine, eu as mai da 200 de lei in plus daca ar filma macar 480p si ar avea procesor de 800 dual core sau unu de 1000 ca sa mearga toate jocurile