| LifecycleX a întrebat:

ce sa mi iau? Orange san remo, Samsung galaxy s2 plus, Sony xperia L. mi ar placea Sony xperia l mai mult decat toate. dar nu sunt chiar asa sigur ce sa iau pentru ca... san remo e fabricat in china, si xperia l tot in china. doar s2 plus e in vietnam. dar intrebarea este. e vreo diferenta? adica daca e fabricat in china si celalalt in vietnam, cel din china ar trebui sa se strice primul? Multumesc. dau funda maaaare puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Sony Xperia L.
Poate să fie fabricat și în Cucuieții din Deal, atâta timp cât telefonul este de foarte bună calitate și nu îți bați joc de el, poate să țină până la adânci bătrâneți!
P.S.: și iPhone este fabricat în China, la fabrica Foxconn.

| LifecycleX explică (pentru LTAA):

Exact la un Sony ma gandeam si eu. La un Xperia SP. E chiar super tare. Mult mai bun ca s2 plus, San remo etc. Undeva la S3. In varianta 4G costa 1100. si un s3 1200. Deci, mai bine Sony.

| Teodora341 a răspuns:

Uite...am o prietena care are San Remo de 2 ani, si e foarte bun. E super multumita de el. Nu, nu e neaparat sa se strice primul. Insa acum depinde de ce iti place tie. San Remo e mai micut..mai finut. s2 plus cam la fel...mie sincer mi-ar place Sony. happy Faci cum vrei tu. laughing Spor la ales laughing