| GirlsRaLu2003 a întrebat:

Hey,TPU! :* Ce telefon credeți că e mai bun și mai frumos:iPhone 5s, Huawei Ascent P6 și Sony Xperia Z2? Mulțumescc! FUNDA! :* happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia Z2, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Huawei Ascent P6!winking

| PAOK a răspuns:

Dupa mine e Iphone 5s dar daca iti pica din mana te uiti la el ca la oglinda. alegerea ta. Daca vrei Iphone trebuie sa ai mare grija de el Bafta! puppy dog eyes