| CHOIHYOMI a întrebat:

cine ma poate ajuta cu un raspuns. am mai multe incarcatoare pentru telefoane mobile acasa si nu imi folosesc la absolut nimic. stiti cumva vreun magazin sau pe cineva care repara telefoane si doreste sa le cumpere? nu cer mult pe ele. 5 lei bucata. GARENTEZ PENTRU ELE!

P.S. din Iasi daca se poate.

multumesc ANTICIPAT!

2 răspunsuri:
| KingMidas a răspuns:

rolling on the floor Le-ai furat?

| CHOIHYOMI explică (pentru KingMidas):

laughing da de unde? le-am primit, ori de pomana ori cadou, insa mie mi-ar trebuie un telefon din otel, ca sa nu crape sa se sparga de cate ori il scap pe jos... deci, mie nu imi rezista nici un telefon mai mult de 2 saptamanilaughing