| Panteraa a întrebat:

Cum ies pozele pe HTC-uri? Am observat ca au camera destul de mica comparativ cu alte telefoane la fel de performante.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde la ce HTC uri te referi/

HTC One intr-adevar are camera cu 4MP, dar are alta tehnologie in ceea ce priveste senzorul. Comparativ pozele pe timp de zi cu lumina ies mai bine pozele pe iPhone5s, dar asta nu inseama ca sunt proaste.

Pe timp de noapte e alta treaba. HTC One cu super senzorul ala capteaza foarta multe lumina si pozele ies total diferite de restul, mie imi plac, altii zic ca nu ies ok

| Simion_Catalin_1994 a răspuns:

Depinde de model, stiu pe cineva care are un Htc m8 si face niste poze excelente.

| Corina_Nicoleta_Soceanu_1987 a răspuns:

Htc desire nu e bun deloc, pe langa faptul ca se blocheaza, se inchide singur, nici la capitolul camera nu sta foarte bine!

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde la ce model HTC te referi... unele sunt foarte bune si fac poze chiar aceeptabile. Un telefon HTC de peste 10 mil pe putin are camera la fel de buna ca un telefon LG, Samsung, Sony la acelasi pret