| Anonymus123123 a întrebat:

Hey TpU! Cum pot activa la Samsung Galaxy J5 2017 daydream-ul/economizorul de ecran (cum e in setari) care sa imi arate ceasul atunci cand ecranul e oprit! Dau FUNDA la primul raspuns care ma va ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Day Dream iti activeaza ecranul numai atunci cand este conectat incarcatorul. Iar ceas nu stiu daca exista, numai efect de culori pentru day dream. Always on display poti descarca si din magazin play. Dar nu se compara cu originalul, iar aceasta functie descarca si bateria foarte repede.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Functie cu ceas nu cred ca exista, iar cei ai descris tu este functia care apare pe ecran numai cand este conectat incarcatorul. Poate te referi la always on display, iar aceasta functie nu o gaseti pe toate dispozitivele.

| Anonymus123123 explică (pentru anonim_4396):

Da, despre always display on ziceam doar ca credeam ca se numeste daydream

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus123123):

Day Dream iti activeaza ecranul numai atunci cand este conectat incarcatorul. Iar ceas nu stiu daca exista, numai efect de culori pentru day dream. Always on display poti descarca si din magazin play. Dar nu se compara cu originalul, iar aceasta functie descarca si bateria foarte repede.

| ancuta286 a răspuns:

Din setarile ecranului de blocare. Dar ca fapt divers nu ti-l recomand deoarece suprasolicita bateria. Unele samsunguri (stiu sigur sa S-urile) au o functie Always on display care poti sa o activezi si din panoul de control. Este un ceas cu imgine neagra care este pornit mereu (mai putin intre orele in care dormi, selectate de tine). Acea imagine neagra consuuma foaarte putina baterie. Poate ai functia asta