| Anonymus123123 a întrebat:

Hey TpU! Cum pot face conexiunea la net mai rapida pentru ca ea acum e foarte inceata. Normal netul e rapid, dar de o vreme e foarte incet.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Intai trebuie sa verifici cu un laptop bun (care in alta locatie merge repede) daca linia de internet functioneaza incet sau calculatorul /routerul tau merge mai incet.
Daca ajungi la concluzia ca internetul primit are viteza scazuta, atunci suni la furnizorul tau de internet si reclami situatia.

6 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Telefon dat la "ei", la ISP

| Anonymus123123 explică (pentru ziftode):

Nu inteleg

| ziftode a răspuns (pentru Anonymus123123):

CE NU INTELEGI?!?
foarte, FOARTE exact, CE NU INTELEGI?!?
telefon, NU INTELEGI?!?
ISP = Internet Service Provider, ADICA, aia la care PLATESTI INTERNETUL?

CE NU INTELEGI?!?!?!?!?

chiar nu te duce mintea ca platesti un serviciu care pana acum a mers bine si acum merge prost TREBUIE SA DAI TELEFON LA CEI LA CARE PLATESTI ACEL SERVICIU?!?

CE NU INTELEGI?!?!?!?!?

| ziftode a răspuns (pentru ziftode):

PS, daca intr-adevar nu intelegi, atunci ori ESTI ULTIMUL RETARDAT, ori ESTI ULTIMUL ABERANT

si, sincer, chiar nu am nici cea mai vaga intentie vaga sa te insult in nici un fel, dar chiar asa este, PREA INCREDIBIL DE INTELES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziftode este un mare B O U. M-a blocat cand i-am spus ca mie sa imi comenteze cand aterizeaza cu picioarele pe pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziftode,ti-ai luat pastilele astazi? Mai usor, vezi ca faci spume la gura.