| KimmyK a întrebat:

Hey >TPUbig grin< As vrea sa trec pe Orange Young si vreau sa stiu daca am nevoie de o alta cartela pentru ca am una deja si daca trebuie sa-mi schimb numarul de telefon ceea ce nu as vrealaughing Am nevoie de un rapsuns cat mai repede! Multumesc anticipat:* Dau fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca ai achizitionat un pachet PrePay Orange Young esti inscris automat in program, iar daca ai fost inscris in programul Orange Young pana la data de 5 iulie 2012, beneficiezi in continuare de acest program.
Daca nu te afli in niciuna din situatiile de mai sus dar vrei sa beneficiezi de noul program Orange Young, nu este necesara inscrierea. Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi configuratorul de optiuni si sa gasesti optiunile care ti se potrivesc. Iata si link-ul http://www.nelimiteaza-te.ro/creeaza-optiune-prepay.
O zi buna,
Orange Helpers

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.orange.ro
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
vrei sa iti schimbi numarul? ori vrei sa iti pastrezi cartela cu numar, dar sa fii pe orangr yong. asa e?
daca e asa, trebuie sa cauti un cnp valid chiar si al tau daca nu e folosit pentru a trece pe acea optiune.
O seara bunahappy