| Anonimous321Go a întrebat:

Daca am android 4.0 pe s3 si vreau sa fac actualizare software din telefon, ma trece direct la 4.4 sau ma ia cu androiduri mai mici gen 4.0.4;; 4.0.5;; 4.1.2;; 4.3 Va rog sa raspunda doar cei care stiu si cei care au facut actualizare de la 4.0 la mai mult! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

Nu este disponibil android 4.4 pe s3. Poate peste cateva luni.Iti face update direct la 4.3...intri in setari>despre telefon>acualizare software si iti face update-ul.P.S-este super misto 4.3