| DeeaDenyyyy a întrebat:

De azi dimineatanu imi mai merge 3G-ul.Intru la "setari",apas "wirelles si retea",apoi "retele mobile" si activez pachetele de date, dar nu imi apare acel 3G.Si daca dau pe internet imi zice "web page not available".Nu inteleg de ce nu merge, ieri nu avea nici o problema.Setarile de internet sunt facute.Mentionez ca telefonul meu este un Samsung gallaxy mini si il am de 2 ani.Va rog ajuta-ti-ma, dau funda!

3 răspunsuri:
| SlenderWomen a răspuns:

Stinge telefonul şi reaprinde-l dai la setări şi faci ce doresti. Şi mie mi s-a intamplt

| DeeaDenyyyy explică (pentru SlenderWomen):

Am facut asta deja, de 3 ori

| SlenderWomen a răspuns:

Mai fa o pana merge daca nu merge nici asa scoate bateria