| Dem0N a întrebat:

Dupa cum ati vazut la intrebarea precedenta imi caut un telefon nou. Bugetul era de 100-150 Euro. Am gasit pana la urma un telefon destul de bun, cred si as vrea sa va cer parerea in legatura cu acesta ...Se numeste Samsung Galaxy trend plus. Puteti gasi descrierea lui aici : https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/samsung-galaxy-tr end-plus
Este un telefon bun, isi merita banii? am vazut ca majoritatea l-au luat datorita raportului calitate/pret. V-as ruga sa-mi raspundeti la intrebari pana maine, cand ma voi duce sa-l iau de la Vodafone.
Have a nice day;)

Răspuns Câştigător
| galyperf89 a răspuns:

Da,este un telefon bun dar cu 100-150 euro ai putea lua un telefon si mai bun.Iti sugerez Samsung Galaxy S3 mini.Este mult mai bun si este si destul de mic, adica iti incape in buzunar dar ecranul este sufficient de mare.Pentru bugetul tau e un telefon numai bun! happy Iti sugerez, daca vrei tu, sa il iei de pe Emag, este mai ieftin.La Vodafone preturile sunt foarte umflate. Funda?

| Dem0N explică (pentru galyperf89):

Am mai cumparat de me Emag si nu m-au multumit serviciile. Incerc pe cat posibil sa cumpar din magaziin ca sa pot vedea eu produsul, sa-l analizez si sa ma asigur ca totul e in regula. Am zis maxim 150 Euro, as prefera sa gasesc in jurul a 120 fiindca nu prea vreau sa bag bani in telefon. Apropo diferenta de pret dintre Emag si Vodafone e de 6 lei cel putin asta a fost cazul la telefonul propus de mine... S3 mini e un telefon frumos si chiar ma gandisem la el dar am vazut ca nu sunt diferente foarte mari intre cele 2 telefoane. Si nu prea s-ar merita sa dau inca 1 milion si pentru un telefon asemanator cu cateva retusuri. Mai astept pareri

1 răspuns: