| Olteanu_Hurloi_Corina_1969 a întrebat:

Îmi tot apar reclame din senin pe telefon! Sunt viruși? Dacă da ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am patit si eu, eu am rezolvat cand mi-a aparut de la telefon actualizarea aia de software, am dat actualizare si m-a scapat si de chestia aia. Ori aia ori resetezi telefonul, altceva n-ai ce sa faci, antivirusu n-o sa-ti faca nimic, nici mcar n-o sa-l depisteze.

| gelu1970 a răspuns:

Scanează cu Malwatebytes free.
Il gasesti in play store

| brokxy a răspuns:

Nu e nevoie sa dai resetare din fabrica. Du-te pe telefon la chrome sau pe ce internet folosesti tu ca sa intri pe google. Si dezactiveaza google-u de la google sunt reclamele.

| George218 a răspuns:

Dai o revenire la setările din fabrica,, iti poti salva pozele pe pc sau pe un card de memorie