| Smerix a întrebat:

In primul rand scuzati categoria, dar e cea mai populata.In al doilea rand: Am un Nokia 6300 si i-am scos fata sa i-o curat.Cand am vrut sa-i pun marginea(http://www.google.ro/......tp?/imgres *sus la dreapta de tot*) nu mai se prindea acolo,cadea.S-a desprins lipiciul ala care o tinea de restul fetei,sau ce? Va rog, ajutati-ma! funda, promit! Raspuns urgent:((

1 răspuns:
| Marius2013000 a răspuns:

Fata acea are niste cleme de sustinere a fetei poate si sau rupt.
Plzzz Funda. Daca tiam fostd e ajutor.