| GabitzuHr98 a întrebat:

In zilele ce urmeaza imi voi lua un nou telefon si nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy a5 2017 si Huawei p10 lite varianta 4gb RAM. Ce ma sfatuiti sa-mi iau si de ce?

7 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

P10 lite, A5 2017 sincer e cam scump pentru ce stie.

La ce pret are A5 2017 mai poti pune 2 milioane si lua S7 (lol) sau sa te orientezi catre chestii mai chinezesti gen Xiaomi Mi Note 2

| LeGoLaS25 a răspuns:

A5 2017 l-am achizitonat acum 4 zile si sunt foarte multumit de el.Se misca foarte bine, protectie ecran Gorilla Glass 4 cat si pe spate la fel.Merita achizitonat.

| PPVali a răspuns:

Samsung Galaxy A5 2017 garantat. E mai rapid si mai bun calitativ decat Huaweiul. Huawei nu are protectia de sticla pe care o are Samsung, de asemenea.

| DollElsdark a răspuns:

Samsung. Un prieten are Huawei si îi merge foarte greu și nu îl are de mult timp.

| deeyou12 a răspuns:

Galaxy A5 mai ales datorita faptului ca Samsung este lider mondial in vanzari si calitate eu de acum 5 ani folosesc doar Samsung si nu am avut nici o pb cu ele si materialele folosite sunt exceptionale am un prieten ce a avut gaura in ecran chiar si in display insa telefonul functiona fara nici o pb mai putin in acel loc

| SpreBalcani a răspuns:

Eu am a5 2017 de o luna si e f bun.

| RobertAndrey2002 a răspuns:

Samsung, pentru ca Huawei-urile nu sunt asa bune.