| GabitzuHr98 a întrebat:

Inca nu m-am decis ce sa aleg dintre Samsung Galaxy a5 2016 si Huawey p9 lite.
Daca ati putea sa imi dati cate un argument pro si contra pentru fiecare, si ce ati alege.

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu e nevoie de argumente, le-am avut pe ambele, îți sugerez cu încredere A5 2016...

| OnePiece a răspuns:

P9 lite.

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Iti pot garanta Huawei p9 lite.il am in momentul de fata si n-am nici ce amai mica problema cu el e foarte bun, A5 2016 mi s epare un pret cam piperat dar e un telefon bun. e cam"scumpic" la piese parerea mea