| Anonymus123123 a întrebat:

Hey TpU! La aceasta intrebare ma adresez in special posesorilor de Samsung Galaxy J5 2017. Pe capul-apdator original de la incarcator, la OUTPUT scrie 5.0V ~ 1.0A sau 5.0V ~ 1.55A? Dau FUNDA primului raspuns util!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cred ca nici producatorii nu stiu asta; pentru ca nu am gasit pe nicaieri informatii despre acumulator sau incarcator.

| Anonymus123123 explică:

Ma refeream la faptul ca cei care au capul-apdator original sa se uite pe el. Sau macar care e la J3 2017 pentru ca le-am incurcat si nu mai stiu care e de la J5