| GabitzuHr98 a întrebat:

La vara imi expira abonamentul la Orange (abonament de 5e) si la prelungirea acestuia as vrea sa imi iau un Samsung Galaxy S6 edge. Pretul acestui telefon este de aproximativ 22. 000lei si as vrea sa-mi spuneti daca stiti cam ce reducere voi avea sau pretul aproximativ pe care mi-l vor oferi.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai pus un zero in plus la pret, pretul fara abonament este de cca 2.200 (doua mii doua sute) lei.
Detalii gasesti pe site-ul oficial orange.ro sau la orice unitate Orange.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Informatii despre tarifele telefoanelor, in functie de oferta, iti pot oferi colegii mei de la Departamentul Oferte, inainte cu 6 luni de data la care se termina perioada contractuala.
O zi buna,
Orange helper

Răspuns utilizator avertizat