Întrebare recomandată | BiancaCR a întrebat:

m`am hotarat sa`mi iau un telefon prestigio happy L-am vazut in magazin si mi-a placut cum arata. Am inteles ca are wi-fi dar as vrea sa stiu daca are android si, cam ce specificatii are? merge bine pe net... si altele adica de ce e bine sa mi-l iau happy
Cel mai detaliat raspuns primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Buna,da are wifi, are si android.cred ca despre acest model vorbesti
http://www.cel.ro/......ual-sim-l/
merita sa ti-l iei, e foarte bun. funda te rog pentru ca mai am nevoie de una.

2 răspunsuri:
| MineaIonutDaniel a răspuns:

E forte bun